• Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Copyright © 2019 www.isani.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Przede wszystkim zależy nam jednak na tym, aby nasi widzowie poczuli się jak u siebie w domu. Po drugie, to program dla całych rodzin, dla trzech pokoleń, od dzieci po dziadków. Koncentrujemy się na mądrym poradnictwie. Tu nie będzie rozmów o niczym, o czerwonych dywanach i skandalach z udziałem celebrytów, ale stawiamy na wiarygodne, konkretne i praktyczne rady dotyczące wszelkich wymiarów naszego codziennego życia.

Majsterkowanie ćwiczy precyzję ruchów, pozwala dziecku skupić się na czynności która na nie oczekuje, wyłączając się całkowicie z innych myśli i aktywności. Jest wspaniałą metodą na wyciszenie, uspokojenie. Pobudza do logicznego myślenia– czy to tutaj pasuje?

Sama pomoc to filcowa kanapka, składająca się z dziewięciu warstw. Zabawa nią polega na układaniu i przewlekaniu przez wielki guzik, poszczególnych elementów. Co w niej znajdziemy: kromki ciemnego pieczywa, sałatę, wędlinę paprykę, pomidora, ogórka oraz jajko na twardo. Zaś szczyt sandwicza, wieńczy czarna oliwka. Nasi sensotesterzy w wieku 4 i 6 lat, byli wprost zachwyceni tą formą zabawy :)

U nas możesz dostosować zabawkę do indywidualnych potrzeb twojego dziecka. Jako producent zabawek sensorycznych i pomocy Montessori mamy wpływ na to, co proponujemy w naszym sklepie. Jesteśmy w stanie zmienić kolory zabawki, wielkość i wypełnienie. Wszystko jest do ustalenia, aby pomoce sensoryczne wspierały rozwój dziecka, pomagały mu w tej sferze, w której ma braki rozwojowe.

Dziś chcę Wam poopowiadać nie tylko o małych paluszkach, których ruchliwość i ćwiczenie jest oczywiście bardzo istotne, ale również o nadgarstku i jego pracy. Ćwiczenia nadgarstka to również ćwiczenie małej motoryki, a tak naprawdę przygotowanie do pisania. Tym samym ćwiczenia nadgarstków można zaliczyć do rozwijania grafomotoryki u dziecka.

Nazywam się Monika Bednarek jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą pedagogicznym oraz terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Kiedy osadziłam się już w roli mamy, założyłam Klub Mam Maluszka na Mokotowie,którego spotkania odbywają się do dziś.
Jestem miłośniczka prostych rozwiązań i odpowiedzialnego rodzicielstwa, zafascynowaną nauką przyjazną mózgowi, czyli neurodydaktyką.

Jakość wykonania jest naprawdę świetna, przeszycia na kanapce wykonane z największą starannością. Każdy element precyzyjnie docięty, a jakość filcu bardzo wysoka. Jego grubość to aż 3 mm na produkty kanapki i 4 mm na chleb, zatem mamy bardzo solidny produkt, który posłuży na długo. Może być z powodzeniem wykorzystywany w przedszkolach i żłobkach! Widać, że producent nie oszczędza tu na materiale!

Woreczki sensoryczne to zabawka mająca wiele zastosowań. Świetnie nada się zarówno dla niemowlęcia, jak i przedszkolaka. Woreczki mogą służyć do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku, a także do nauki chwytania, nauki kolorów, ćwiczeń równowagi czy celności.

Memory, szukanie par, odkrywanie takich samych- różnie nazwać można zabawę, którą zna każdy z Was. Jestem wręcz pewna, że w Waszym życiu przelewały się różne karty, obrazki, klocki do tego typu rozgrywki i jedne podobały Wam się bardziej inne mniej. Dziś chciałabym Wam pokazać coś wyjątkowego- coś co towarzyszy nam niemalże każdego dnia od około miesiąca. Wydawać by się mogło, że drewniane elementy ze zdjęcia poniżej, to typowa gra w memo, o której mowa na początku wpisu- nic bardziej mylnego. One mają zdecydowanie więcej zastosowań ;-) 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now