poznaj świat zabawek isani handmade

moja historia

Były kiedyś korale z modeliny, później breloczki z filcu aż pojawiła się ona- potrzeba rozwoju dziecka, które pojawiło się na świecie.

MOJEGO DZIECKA

Dlatego od samych narodzin pomoce, zabawki, karuzele robiłam ręcznie. Kto jak nie MAMA rozumie jak ważny jest prawidłowy rozwój jej dziecka.

Ten moment, kiedy pojawia się pierwsze spojrzenie, pierwszy uśmiech. Kiedy ręce zaczynają sięgać wciąż dalej i dalej, a potrzeba poznawania świata jest najważniejszą rzeczą na świecie – no zaraz po mamie 😉 mobilizuje do działania.

Chcąc wspierać zainteresowanie przestrzenią, wprowadzałam kolejne pomoce. Znajomi pytali, przyjaciele chcieli też mieć i tak powstał pomysł, aby tworzyć też dla innych.

nasz zespół

Córka Hania

Tester pomocy i zabawek

Osoba, od której wszystko się zaczęło. To dla niej i dzięki niej powstają wciąż nowe pomoce. Czteroletnia dziewczynka z zaburzeniem czucia głębokiego i nadwrażliwością na dźwięki.

ANETA ŁAPKA

Projektant/ Wykonawca

Mama 4- letniej Hani, czerpiąca garściami pomysły z pedagogiki Montessori. Jako grafik z zawodu projektuje, a z zamiłowania zapaleniec manualny tworzy zabawki dla dzieci.

EMILIA MATYKA

Terapeuta SI/ Psycholog

Na codzień pracuje terapeutycznie z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi we własnym Centrum Terapii we Wrocławiu. Po godzinach  szyję pomoce terapeutyczne.

zaufali nam

współpraca

co mówią o isani handmade

Zamówienie w Isani handmade to czysta przyjemność. Informacja o czasie realizacji zamówienia była klarowna, kontakt przebiegł bez problemu, a zamówione rzeczy są świetne 🙂 polecam

Przyjazny kontakt, szybka wysyłka 🙂 woreczki i rękawice sensoryczne przepiękne 🙂 profesjonalnie wykonane, żywe kolory. Dzieciom bardzo przypadły do gustu. Serdecznie polecam!

Zamówiliśmy woreczki sensoryczne dla synka – są piękne: wyraźne, żywe kolory i bardzo dokładne wykończenie. Jestem pod wrażeniem. Synkowi bardzo się spodobały, są świetne również do masowania stópek i rąk.